Orientační závod MTBO i OB ve středu 21. 12. 2016


Děkuji všem za účast :-). Počasí bylo mrazivé, ale díky tomu nám zmrzlo bláto, které bylo v předchozích dnech na cestách. Jak se ukázalo, Hostivařský lesopark je zamořen reflexními štítky všeho druhu, což mohlo svádět ze správného směru, ale alespoň to nebylo tak jednoduché. Nejrychlejší biker byl Ctibor a všem běžcům to nandala Majka- gratuluji. Na krátké trati Franta s Martinem předvedli ostrý souboj a i ostatní děti běželi velmi dobře.
(výsledky v pdf)

Výsledky
20.12.
Tratě jsou připravené, obě mají prvních 8 kontrol stejných. Dětská pak končí a Dlouhá trať pokračuje do Hostivařského lesoparku. Z poslední kontroly zamiřte na start, kde je i cíl, značka cíle na mapě není! Les je většinou dost špatně průběžný a pěšinky na loukách jsou hodně blátivé. Pozor, běžci běží na mapě v MTBO klíči, takže nejsou popisy a kontrola je na místě červené tečky v kolečku kontroly!
NEPŘEVLÉKEJTE SE V RESTAURACI! PŘED VSTUPEM DO RESTAURACE SE OČISTĚTE OD BAHNA! Mytí kol nebude zajištěno, zajeďte si ho umýt do Botiče.

PROPOZICE:
Sejdeme se ve středu 21. prosince 2016 od 16h. na zahrádce "Putyky NA KAČABCE" Praha 10, Hostivař, Chalupnická 12. - 50°2'53.923"N, 14°31'28.142"E
Budou připraveny dvě délky tratí s povinným pořadím kontrol na MTBO mapě 1: 10 000.
Dětská- 8 kontrol, ideálně 2,4 km ulicemi staré Hostivaře, kde není skoro žádný provoz.
Dlouhá- 18 kontrol, ideálně 7,1 km (5 km letecky) ve staré Hostivaři a lese nad přehradou.
Jedná se o noční závod, tak si vemte světla! Na kontrolách budou jen reflexní pásky! Značení do průkazek kleštěmi.
Startovat budete intervalově, tak jak přijdete.
Pro děti budou v cíli dárky na vánočním stromě. Po 19h. bude závod ukončen a staženy kontroly.
Startovné 30,- na místě, ale přihlašujte se níže přes google formulář do pondělí 19.12. 24h.! (Později volejte na 608 814 934).
Děti z Pragovky startovné neplatí.
Po závodě se můžete zahřát v putyce, parkujte rozumně v okolních ulicích, během závodu buďte ohleduplní a opatrní, jedete na vlastní nebezpečí v běžném provozu!

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Přihlaš se zde: Tvoří Prriba