PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR
...seriál cykloorientačních akcí v Praze a okolí pro otužilé jezdce.

Zima 2016/2017
so.5.11. Jevany - MTBO Maudicup
?
?
?
?

ŽEBŘÍČEK Suchý trénink

Počasí Praha - Libuš - Slunečno.cz

Prvním závodem druhého ročníku Pražského zimního MTBO poháru bude opět Maudicup.
Zamyslete se, a kdo by chtěl udělat v zimě také nějaký MTBO závůdek, tak mi napište na mail: prriba@volny.cz a rezervujte si termín. Úvodní ročník byl docela úspěšný, lidi na závody jezdili, takže doufám, že budeme pokračovat :-).


16.9.2016 Prriba


Slavnostní předání cen a poháru zimy 2015 -2016
Proběhlo na prvním závodě Pražské MTBO ligy. Podívej se na fotky:

21.4.2016 Prriba


Vyhlášení žebříčku zimy 2015 -2016

Nejvíce bodů během sedmi závodů zařazených do Pražského zimního MTBO poháru získal Tomáš Bezouška a to přesně 578. Na druhém místě mu šlape na paty s 573. body Jirka Hejna. Třetí místo jsem získal já "Příba" s 546. body a to asi hlavně tím, že jsem vynechal jen jeden závod jako první dva závodníci. Ostatním závodníkům v žebříčku už chybí 3 a více závodů.
Nejlepší ženou je Simona Karochová s 367. body a celkově je na pěkném 5. místě a další žena je na 10. místě Šárka Svobodová.
V žebříčku je hlavně díky úvodnímu Maudicupu 199 závodníků. Vše můžete podrobně prozkoumat v ŽEBŘÍČKU, který pro nás sestavoval Martin Štěňha. Díky.
První ročník příjemně převapil především množstvím závodů a doufám, že příští rok bude ještě úspěšnější.
24.4.2016 Prriba


Proč je tu Pražský zimní MTBO pohár?
Někteří z nás jezdí na kole i v zimním období a v minulých letech bylo několik orientačních závodů, kterých se mohli zúčastnit. Pro jednodušší orientaci v nabídce závodů a pro motivaci závodit a pořádat MTBO závody i v zimě, kdy má přestávku Pražská MTBO liga, je tu tento web.
Účastníci závodů zařazených do Pražského zimního MTBO poháru budou mezi sebou soutěžit v žebříčku. Protože ale chceme podpořit co nejširší nabídku závodů, budou zařazovány do Poháru nejen klasické MTBO, ale i orientační závody na turistických mapách. Protože je v zimním období brzy tma, ve všední den lze pořádat jen tzv. nočáky, kdy jsou kontroly označeny reflexní páskou a jezdci jezdí s osvětlením. Více závodů tedy bude spíše o víkendech.
Každopádně můžeš udělat také nějaký závůdek a napsat mi na mail prriba@volny.cz. Ať máme v Zimním poháru toho co nejvíc.
Pokud v zimě na kolo nelezete, můžete si zde také potrénovat v tzv. Suchém tréninku, což jsou různé úkoly s použitím mapy, které si můžeš vyluštit přímo u počítače, nebo si je vytisknout a řešit je opravdu kdekoliv.

22.10.2015 Prribaodkazy:
 PRAŽSKÁ MTBO LIGA  pzl

Dej si na své stránky tento odkaz:  PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR

SEO Vytvořil 2015 Prribaarchiv:
Zápisky z minulé zimy jsou už jen ZAVÁTÉ VZPOMÍNKY