PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR
...seriál cykloorientačních akcí v Praze a okolí pro otužilé jezdce.

Zima 2018/2019
so.3.11. X - Maudicup long
ne.4.11. X - Maudicup middle
so.24.11. Babinského bloudění
ne.23.12. Zimní Cyklosvítání
čt.10.1. Noční Hrádek
so.19.1. Pojizerská Bludička - Bakov n./J.
asi2.2. Pankrác-Bráník
so.23.2. Radoušovo Bloudění 2019-Plzeň
asi23.3. Kbelské pivovarské MTBO

ŽEBŘÍČEK Suchý trénink

Počasí Praha - Libuš - Slunečno.cz


Další spíše vyjížďkou než závodem bude Cyklosvítání v podání Viktora a Komanče. Sraz bude ráno 23. 12. v 7:00 na náplavce pod Palackého mostem u Palackého náměstí.
Přihlašujte se mailem Viktorovi na viktorslavik@yahoo.com. Každý účastník získá do žebříčku 80 bodů, tak neváhejte.

11.12.2018 PrribaPak se můžete hlásit na Noční Hrádek, který je už v novém roce, ve čtvrtek 10.1.2019.

29.11.2018 Prriba


Proč je tu Pražský zimní MTBO pohár?
Někteří z nás jezdí na kole i v zimním období a v minulých letech bylo několik orientačních závodů, kterých se mohli zúčastnit. Pro jednodušší orientaci v nabídce závodů a pro motivaci závodit a pořádat MTBO závody i v zimě, kdy má přestávku Pražská MTBO liga, je tu tento web.
Účastníci závodů zařazených do Pražského zimního MTBO poháru budou mezi sebou soutěžit v žebříčku. Protože ale chceme podpořit co nejširší nabídku závodů, budou zařazovány do Poháru nejen klasické MTBO, ale i orientační závody na turistických mapách. Protože je v zimním období brzy tma, ve všední den lze pořádat jen tzv. nočáky, kdy jsou kontroly označeny reflexní páskou a jezdci jezdí s osvětlením. Více závodů tedy bude spíše o víkendech.
Každopádně můžeš udělat také nějaký závůdek a napsat mi na mail prriba@volny.cz. Ať máme v Zimním poháru toho co nejvíc.
Pokud v zimě na kolo nelezete, můžete si zde také potrénovat v tzv. Suchém tréninku, což jsou různé úkoly s použitím mapy, které si můžeš vyluštit přímo u počítače, nebo si je vytisknout a řešit je opravdu kdekoliv.

22.10.2015 Prribaodkazy:
 PRAŽSKÁ MTBO LIGA  pzl

Dej si na své stránky tento odkaz:  PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR

počítadlo.abz.cz Vytvořil 2015 Prribaarchiv:

Bloudění v Nové vsi u Bakova, nebylo deštivé ani blátivé, jak jsme čekali při odjezdu z deštivé Prahy. Les byl krásný a trať také. Na stupních vítězů se seřadili 1. Hendrich 2. Aubrecht 3. Esteban. Pořadatelé nás pak zvali na svůj další závod, Pojizerskou Bludičku v sobotu 19. ledna 2019.
Podívejte se na pár fotek na:prriba.rajce.idnes.cz

27.11.2018 Prriba

/td>
BABINSKÉHO BLOUDĚNÍ u Bakova, bude dalším závodem, na který se již můžete přihlašovat na www.sacbela.cz
Jedná se o závod na MTBO mapě s volným pořadím asi 16. kontrol.

3.11.2018 PrribaPočasí na desátém ročníku Maudicupu bylo sychravé a v sobotu jsme si užili po dlouhé době "konečně" i jízdu v bahně. Sobotní delší závod v kopcích kolem údolí Šembery dal nohám zabrat a i orientačně to nebylo úplně nejjednodušší. Trochu jsem měl strach, jak se tam budem po hromadném startu motat, ale různé okruhy nás důkladně oddělili. Na trati se do cesty občas připletl nějaký účastník psích závodů, které vedli po stejných cestách a mnohého z nás vylekal duch na hradišti, který rozdával psům bonbónky:-) . Večerní mejdlo bylo náročné, ale mnohým zbyla i síla do nedělního sprintu, vedoucí kolem rybníčků ukrytých mezi domky a pak areálem plicního sanatoria. Sprint byl hlavně ke konci velmi rychlý na mapování a bylo těžké neudělat žádnou chybku. Celkově byl desátý Maudicup zase na jedničku! Podívejte se na výsledky závodů!


3.11.2018 Prriba


ZAČÍNÁ ČTVRTÝ POHÁROVÝ ROČNÍK OTUŽILÝCH ORIENTAČNÍCH JEZDCŮ

A začínáme hned zostra!
Dvojzávod v Černokosteleckém pivovárku oslaví 10 let Maudicupů a všem je jasný, že to bude zase hodně dobrý a navíc se můžeme těšit na sobotní večerní mejdlo:-)
Ohlídejte si spuštění přihlášek na maudicup.cz

Třetím závodem bude BABINSKÉHO BLOUDĚNÍ u Bakova, na který se již můžete přihlašovat na www.sacbela.cz

Pak máme avizované další závody až v novém roce, ale určitě se objeví ještě víc závodů, takže sledujte tento web často!!!

13.10.2018 Prriba


Zápisky z minulých zim jsou už jen ZAVÁTÉ VZPOMÍNKY