PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR
...seriál cykloorientačních akcí v Praze a okolí pro otužilé jezdce.

Zima 2018/2019
so.3.11. X - Maudicup long
ne.4.11. X - Maudicup middle
so.24.11. Babinského bloudění
čt.10.1. Noční Hrádek
asi2.2. Pankrác-Bráník
so.23.2. Radoušovo Bloudění 2019-Plzeň
asi23.3. Kbelské pivovarské MTBO

ŽEBŘÍČEK Suchý trénink

Počasí Praha - Libuš - Slunečno.cz


ZAČÍNÁ ČTVRTÝ POHÁROVÝ ROČNÍK OTUŽILÝCH ORIENTAČNÍCH JEZDCŮ


A začínáme hned zostra!
Dvojzávod v Černokosteleckém pivovárku oslaví 10 let Maudicupů a všem je jasný, že to bude zase hodně dobrý a navíc se můžeme těšit na sobotní večerní mejdlo:-)
Ohlídejte si spuštění přihlášek na maudicup.cz

Třetím závodem bude BABINSKÉHO BLOUDĚNÍ u Bakova, na který se již můžete přihlašovat na www.sacbela.cz

Pak máme avizované další závody až v novém roce, ale určitě se objeví ještě víc závodů, takže sledujte tento web často!!!

13.10.2018 Prriba


Proč je tu Pražský zimní MTBO pohár?
Někteří z nás jezdí na kole i v zimním období a v minulých letech bylo několik orientačních závodů, kterých se mohli zúčastnit. Pro jednodušší orientaci v nabídce závodů a pro motivaci závodit a pořádat MTBO závody i v zimě, kdy má přestávku Pražská MTBO liga, je tu tento web.
Účastníci závodů zařazených do Pražského zimního MTBO poháru budou mezi sebou soutěžit v žebříčku. Protože ale chceme podpořit co nejširší nabídku závodů, budou zařazovány do Poháru nejen klasické MTBO, ale i orientační závody na turistických mapách. Protože je v zimním období brzy tma, ve všední den lze pořádat jen tzv. nočáky, kdy jsou kontroly označeny reflexní páskou a jezdci jezdí s osvětlením. Více závodů tedy bude spíše o víkendech.
Každopádně můžeš udělat také nějaký závůdek a napsat mi na mail prriba@volny.cz. Ať máme v Zimním poháru toho co nejvíc.
Pokud v zimě na kolo nelezete, můžete si zde také potrénovat v tzv. Suchém tréninku, což jsou různé úkoly s použitím mapy, které si můžeš vyluštit přímo u počítače, nebo si je vytisknout a řešit je opravdu kdekoliv.

22.10.2015 Prribaodkazy:
 PRAŽSKÁ MTBO LIGA  pzl

Dej si na své stránky tento odkaz:  PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR

počítadlo.abz.cz Vytvořil 2015 Prribaarchiv:


Zápisky z minulých zim jsou už jen ZAVÁTÉ VZPOMÍNKY